Haku alkaa: | 06.03.2023 |
Haku päättyy: | 26.03.2023 |
Työsuhde: | Vakituinen |
Paikkoja auki: | 1 |
Tarjoamme työntekijöillemme rehellistä ja aitoa palvelua. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme.
Vision työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä onko palkka oikein ja ajallaan maksettu tai että työvaatteet eivät olisi viimeisen päälle. Kuuntelemme sinun toiveitasi, koska haluamme pitää sinusta huolen. Näin pystyt keskittymään olennaiseen eli tekemään työsi hyvin.
Haemme Lappeenrantaan a la carte kokkia vakituiseen työsuhteeseen
Työnkuvaan kuuluvat A la Carte kokin monipuoliset työtehtävät. Hakija voi olla kokemusta alalta omaava, joka tuntee keittiörytmin jo kokemuksen kautta, tai olet osaamisen ja hyvän oppimisasenteen omaava valmistunut kokki, jolla on intohimoa ruokaa kohtaan. Tässä työssä sinulla on mahdollisuus oppia uutta ja antaa omasta osaamisestasi parhaat palat.
Työsuhde alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä. Työsuhde on kokoaikainen ja toistaiseksi voimalla oleva.
Haemme myös kesän ajaksi kokkeja samaan pestiin.
Mikäli haluat, että sinulla on työurallesi tuki ja turva sekä rehellistä palvelua tarjoava kumppani, niin jätä hakemuksesi jo tänään osoitteessa www.visiohr.fi/tyopaikat/
Lisätietoja tehtävästä antaa Sami Klemi, 040 821 8840, sami.klemi@visiohr.fi.
Me haluamme tietää mikä on sinun VISIOSI työuralle ja miten voimme auttaa sen toteuttamisessa!
VISIO Henkilöstöratkaisut on uuden ajan henkilöstöpalvelualan yritys ja meillä sinua palvelevat myös omistajat itse. VISIO on perustettu tarjoamaan työntekijöille rehellisiä ja aitoa kohtaamista. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme.
VISIOn työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä, onko palkka oikein ja ajallaan maksettu. Työvaatteet ovat viimeisen päälle ja yksityinen työterveyshuolto sekä vapaa-ajan tapaturmavakuutus koskee kaikkia työntekijöitämme. Myös työajan ulkopuolella!
Me kuuntelemme toiveitasi, sillä me pidämme sinusta huolta. Sinä voit keskittyä ainoastaan olennaiseen, eli tekemään työsi hyvin. Sen minkä juuri sinä osaat parhaiten.
Jokainen suunnittelemamme palvelukokonaisuus on henkilökohtainen ja mahdollisimman pitkälle mietitty. Ennen kuin käärimme hihat, perehdymme toimeksiantoon huolella. Vuosien kokemuksen perusteella voimme sanoa, että hyvin VISIOitu on puoliksi tehty.