Haku alkaa: | 23.03.2021 22:00 |
Haku päättyy: | 27.05.2021 21:00 |
Työsuhde: | Määräaikainen |
Paikkoja auki: | 5 |
Tarjoamme työntekijöillemme rehellistä ja aitoa palvelua. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme.
Vision työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä onko palkka oikein ja ajallaan maksettu tai että työvaatteet eivät olisi viimeisen päälle. Kuuntelemme sinun toiveitasi, koska haluamme pitää sinusta huolen. Näin pystyt keskittymään olennaiseen eli tekemään työsi hyvin.
Haetaan kesäkuun alussa alkavaa tehdasseisakkiin asennustaitoisia hitsaajia Lappeenrantaan
Edellytämme hakijalta:
– hitsaustaitoa (puikkohitsaus)
– polttoleikkaustaitoa
– kokemusta monipuolisista asennustöistä
– työturva- ja tulityökorttia
– joustavuutta työaikojen suhteen
– sujuvaa suomen kielen taitoa
Työsuhde alkaa kesäkuun alussa ja kestää kahdesta kolmeen viikkoon. Lisätietoja tehtävästä antaa Sami Klemi, 040 821 8840, sami.klemi@visiohr.fi
Visio Henkilöstöratkaisut Oy on vuonna 2020 perustettu uuden ajan henkilöstöpalvelualan yritys. Me tarjoamme työntekijöillemme rehellistä ja aitoa palvelua. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme. Vision työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä, että onko palkka oikein ja ajallaan maksettu tai että työvaatteet eivät olisi viimeisen päälle tai että me emme kuuntelisi sinun toiveitasi, sillä me kyllä pidämme sinusta huolen ja sinä voit keskittyä olennaiseen eli tekemään työsi hyvin.
Jokainen suunnittelemamme palvelukokonaisuus on henkilökohtainen ja pitkälle mietitty. Ennen kuin ryhdymme hommiin, perehdymme huolellisesti toimeksiantoon. Olemme vuosien kokemuksen perusteella tulleet siihen tulokseen, että hyvin VISIOitu on puoliksi tehty!